Today

Medytacja na nowy rok

Serdecznie zapraszam na spotkanie online, podczas którego podsumujemy ubiegły rok i zwrócimy do serca, aby sformułować cele, życzenia oraz intencje na nowy.

Nasz warsztat rozpoczniemy od refleksji i podsumowania tego co wydarzyło się w ubiegłym roku. Potem przejdziemy do medytacji: Za czym naprawdę tęskni moje serce podczas której, zajrzymy w głąb siebie aby się przekonać za czym naprawdę tęsknimy. Następnie przejdziemy do formułowania i zapisywania życzeń/celów na 2023r.Zakończymy obserwacją oddechu i wypowiadaniem w myślach naszych życzeń/intencji.
 

Jeśli chcesz:
– przywitać nowy rok pogłębionym oddechem i praktyką medytacyjną,
– otworzyć się na swój potencjał i wsłuchać w aspiracje jakie w sobie nosisz,
– skontaktować się ze swoimi marzeniami,
– zrelaksować się i odprężyć po okresie świątecznym,
– otrzymać nagranie medytacji Za czym naprawdę tęskni moje serce w formacie mp3 aby móc ją praktykować kiedy tylko zechcesz
to spotkanie może być dla Ciebie.

(Na warsztat szykujemy kartkę i długopis, wygodne ubranie, które nie uciska brzucha, ciche i spokojne miejsce gdzie nikt nie będzie nam przeszkadzał, kamerkę i mikrofon.)

Wartości, które wyznaję to: niekrzywdzenie, życzliwość i współczucie, szacunek, dobro, uprzejmość, spokój i zadowolenie z tego co mam.

Opinia jednego z uczestników moich medytacji:
Bardzo polecam zajęcia z Angeliką. Jej przyjazna, empatyczna i nieoceniająca postawa spowodowała, że bardzo przyjemnie spędziłem ten czas na zajęciach.
    Jacek

Gdzie odbędzie się medytacja: Platforma Zoom dostępna po zalogowaniu się i podaniu hasła
Termin: 9 stycznia 2023r. w godzinach 19:30-20:30 (poniedziałek)
Koszt: 30 zł (20 zł dla osób, które brały udział w moich warsztatach lub kursach)

Zapisy:
mail – angiekucharska@gmail.com
tel – 501 372 381

Prowadząca: Angelika Kucharska