Today

Mindfulness dla początkujących

kurs mindfulness dla poczatkujacych

Serdecznie zapraszam na praktyczny kurs Mindfulness dla początkujących.

Podczas kursu:
 – Dowiesz się czym jest mindfulness/uważność.
 – Nauczysz się jak przyjąć pozycję medytacyjną, obserwować oddech, skanować ciało, jeść uważnie, praktykować medytację w chodzeniu i w ruchu oraz pracować z myślami.

Badania naukowe potwierdzają, że praktykując regularnie ten rodzaj medytacji, możemy doświadczyć: redukcji stresu, wzmocnienia układu immunologicznego, lepszego radzenia sobie z chronicznymi chorobami i bólem, poprawy pamięci, wytrzymałości umysłowej i fizycznej. Badania wykazują także, że mindfulness ma znaczące efekty w zapobieganiu nawrotom depresji, a lęk i drażliwość tracą intensywność. Regularna praktyka wpływa pozytywnie na budowanie relacji i poziom szczęścia.

Uczestnicy kursu otrzymają:
nagrane w mp3 medytacje na każdy tydzień kursu, materiały na temat mindfulness oraz wskazówki jak praktykować w domu. Na kurs zapraszam osoby poczatkujące oraz te, które już medytują, a szukają praktyki w grupie.

Opinia jednej z uczestniczek:
Polecam z serca kurs u Angeliki, która jest uosobieniem tego, czego naucza. Cudownie autentyczna, uważna, spokojna, potrafiąca cierpliwie słuchać i nieporuszona jak góra – oj dużo można się od niej nauczyć! 
    Katarzyna Waśniewska

Gdzie odbędzie się kursCisza. Studio Jogi i Oddechu, Aleja Komisji Edukacji Narodowej 83/lok. 15, Warszawa

Terminy: 4, 11, 18, 25 maja w godzinach 9:00-10:30 (środy)

Koszt: 240zł (200zł dla osób, które uczestniczyły już w moich warsztatach lub kursach)

Prowadząca: Angelika Kucharska