Today

Miłość i współczucie zacznij od siebie

Rozwijanie miłości i współczucia wobec siebie jest koniecznym antidotum na miesiące czy lata spędzone na zaniedbywaniu, ocenianiu i traktowaniu siebie surowo.

Zapraszam serdecznie na kurs rozwijający akceptację, życzliwość, miłość i współczucie wobec siebie. W ciągu 4 dwugodzinnych spotkań, w spokoju, życzliwości i bez pośpiechu zajmiemy się tym jak otworzyć drzwi swojego serca i wypełnić je źródłem miłości i współczucia, które troskliwie pielęgnowane będzie nas stale zasilać. Powszechnie wiadomo, że aby okazać miłość i współczucie innym ludziom i zwierzętom, niezbędne jest w pierwszej kolejności zajęcie się sobą.

Program kursu:
 – 8 i 15 września w g.18:30-20:30 
Praktyki rozwijające akceptację i życzliwość wobec siebie (w tym: joga dla kręgosłupa, automasaż z piłeczkami tenisowymi, ćwiczenia psychologiczne, medytacja prowadzona mindfulness)

 – 22 i 29 września w g.18:30-20:30 
Praktyki rozwijające miłość i współczucie wobec siebie (w tym: joga regeneracyjna, automasaż twarzy i całego ciała, ćwiczenia psychologiczne, medytacja prowadzona mindfulness)

Uczestnicy warsztatu otrzymają:
 – kwestionariusz do pracy własnej służący refleksji w jakim obszarze akceptuję/nie akceptuję siebie do wypełnienia przed kursem,
 – nagrane medytacje w formacie mp3,
 – opis części psychologicznej,
 – listę książek i stron www, które mogą się okazać pomocne w kontynuowaniu kursu.

Gdzie odbędzie się warsztat: Cisza. Studio Jogi i Oddechu, Aleja Komisji Edukacji Narodowej 83/lok. 15, Warszawa

Termin: 8, 15, 22 i 29 września w godzinach 18:30-20:30

Koszt: 340zł (dla osób, które uczestniczyły już w moich warsztatach lub kursach 310zł)

Opinia jednej z uczestniczek:
Polecam z serca kurs u Angeliki, która jest uosobieniem tego, czego naucza. Cudownie autentyczna, uważna, spokojna, potrafiąca cierpliwie słuchać i nieporuszona jak góra – oj dużo można się od niej nauczyć! 
    Katarzyna Waśniewska

Do udziału w kursie nie jest wymagane doświadczenie w jodze czy medytacji. Przeciwskazania do udziału w kursie: kryzys psychologiczny, głęboka depresja, praca z traumą w psychoterapii, choroby psychiczne. Jeśli masz wątpliwości czy zapisać się na kurs skontaktuj się ze mną:
gmail – angiekucharska@gmail.com
tel – 501 372 381

Prowadząca: Angelika Kucharska