Today

Miłość i współczucie zacznij od siebie

Rozwijanie miłości i współczucia wobec siebie jest koniecznym antidotum na miesiące czy lata spędzone na zaniedbywaniu, ocenianiu i traktowaniu siebie surowo.

Zapraszam serdecznie na pogłębiony warsztat rozwijający akceptację, życzliwość, miłość i współczucie wobec siebie. W ciągu dwóch dni, 10 godzin, w spokoju, życzliwości i bez pośpiechu zajmiemy się tym jak otworzyć drzwi swojego serca i wypełnić je źródłem miłości i współczucia, które troskliwie pielęgnowane będzie nas stale zasilać. Powszechnie wiadomo, że aby okazać miłość i współczucie innym ludziom i zwierzętom, niezbędne jest w pierwszej kolejności zajęcie się sobą.

Program warsztatu:
 – Sobota 13 sierpnia g.13:00-18:00 (z przerwą 45 minut)
Praktyki rozwijające akceptację i życzliwość wobec siebie (w tym: joga, automasaż, ćwiczenia psychologiczne, medytacja prowadzona mindfulness)

 – Niedziela 14 sierpnia g.13:00-18:00 (z przerwą 45 minut)
Praktyki rozwijające miłość i współczucie wobec siebie (w tym: joga, automasaż, ćwiczenia psychologiczne, medytacja prowadzona mindfulness)

Uczestnicy warsztatu otrzymają:
 – kwestionariusz do pracy własnej służący refleksji w jakim obszarze akceptuję/nie akceptuję siebie,
 – nagrane medytacje w formacie mp3,
 – opis części psychologicznej,
 – zniżkę 10 % na udział w 8-tygodniowym kursie redukcji stresu MBSR
(start 9 września o 
g.18:45 – https://today-mindfulness.pl/mbsr/ )

Gdzie odbędzie się warsztat: Samadhi Joga ul. Mielczarskiego 1, Warszawa (w okolicy stacji metra Kabaty)

Termin: 13 i 14 sierpnia w godzinach 13:00-18:00

Koszt: 450zł (dla osób, które uczestniczyły już w moich warsztatach lub kursach 410zł)

Opinia jednej z uczestniczek:
Polecam z serca kurs u Angeliki, która jest uosobieniem tego, czego naucza. Cudownie autentyczna, uważna, spokojna, potrafiąca cierpliwie słuchać i nieporuszona jak góra – oj dużo można się od niej nauczyć! 
    Katarzyna Waśniewska

Do udziału w warsztacie nie jest wymagane doświadczenie w jodze czy medytacji. Przeciwskazania do udziału w warsztacie: kryzys psychologiczny, głęboka depresja, praca z traumą w psychoterapii, choroby psychiczne. Jeśli masz wątpliwości czy zapisać się na warsztat skontaktuj się ze mną: Angelika Kucharska
gmail: angiekucharska@gmail.com
tel: 501 372 381

Prowadząca: Angelika Kucharska