Today

O mnie

O mnie

Angelika Kucharska

Jestem certyfikowaną konsultantką i terapeutką ajurwedy. Uczyłam się w Instytucie Jogi i Ajurwedy we Wrocławiu pod okiem Piyush i Ritu Mittal.
Jestem zrzeszona w Polskim Stowarzyszeniu Ajurwedy PRANA i posiadam rekomendację do profesjonalnego wspierania klientów w nurcie ajurwedy.
Jestem również certyfikowanym nauczycielem jogi (RYT 200 Yoga Alliance accredited), jin jogi (Yoga Alliance accredited) oraz mindfulness (ukończyłam studium nauczycielskie MBSR Mindfulness Based Stress Reduction accredited by The Institute for Mindfulness Based Approaches. Certyfikat wydany przez IMA i POLIM). Posiadam także wykształcenie z dziedziny psychologii. Joga, ajurweda i medytacja zmieniły moje życie. Po latach przewlekłego stresu i wypalenia zawodowego, odwróciła zmiany z tym związane. Dlatego zajmuję się przywracaniem równowagi w ciele i umyśle, pamiętając, że nie trzeba doprowadzić do kryzysu, żeby naprawdę nauczyć się odpoczywać i relaksować. Codziennie medytuję i praktykuję jogę. Żyję zgodnie z zaleceniami ajurwedy. Jestem wegetarianką i mamą młodego mężczyzny. Kocham las.