Today

Joga nidra
odnowa i oczyszczenie

Zapraszam serdecznie do praktyki, podczas której poprowadzę cię do doświadczenia oczyszczenia, odnowy, odmłodzenia ciała i ducha. Joga nidra poszerza świadomość poprzez kontakt ze stanem pomiędzy przebudzeniem a śnieniem. W tym stanie świadomości odpuszczasz analityczny umysł, zdobywasz dostęp do podświadomości, przeprogramowujesz schematy, które powstrzymują cię od pełnego potencjału. Dzieje się to poprzez wypowiedzenie sankalpy, życzenia płynącego prosto z serca, pragnienia, modlitwy lub intencji. Jest to pozytywne, osobiste, krótkie, wypowiedziane w czasie teraźniejszym zdanie: Ja jestem – sformułowanie, które z tobą głęboko rezonuje. Stanie się to twoim nowym przekonaniem. Poprzez konsekwentne powracanie do tej praktyki transformacja twojego pragnienia stanie się gwarantowana.
W trakcie i po zakończeniu jogi nidry możesz doświadczyć głębokiego relaksu i uwolnienia napięć.
Nie musisz mieć doświadczenia w medytacji, żeby dołączyć.

Przeciwskazaniem do udziału jest głęboka depresja i choroby psychiczne np. schizofrenia.
 
„Joga nidra jest rodzajem ćwiczenia polegającego na utrzymywaniu całkowitej pasywności. Czasami jest porównywana do wewnętrznej podróży, która polega na obserwacji i doświadczaniu tego wszystkiego, co w danej chwili pojawia się w obrębie ciała, umysłu i ducha. Podstawowym jej celem jest uzyskanie stanu przeciwnego napięciu, tj. stanu rozluźnienia, dobrego samopoczucia i integracji.” Lesław Kulmatycki
 
Wartości, które wyznaję to: niekrzywdzenie, życzliwość i współczucie, szacunek, dobro, uprzejmość, spokój i zadowolenie z tego co mam.

Opinia jednej z uczestniczek:
Polecam z serca warsztaty u Angeliki, która jest uosobieniem tego, czego naucza. Cudownie autentyczna, uważna, spokojna, potrafiąca cierpliwie słuchać i nieporuszona jak góra – oj dużo można się od niej nauczyć!
Katarzyna Waśniewska
Inne rekomendacje możesz obejrzeć i przeczytać tutaj:
https://today-mindfulness.pl/
 
Termin: 18.04.2024r. g.19:30-20:30 (czwartek)
Koszt: 50zł
Zapisy: angiekucharska@gmail.com tel: 501372381