Today

Kurs self love

 – Czy może stale się krytykujesz, zadręczasz negatywnymi myślami, nie możesz zaakceptować siebie takiej jaką jesteś?
 – Czy chcesz wreszcie poczuć się ze sobą dobrze i swobodnie? W swoim własnym ciele i umyśle. Być zdrowa, szczęśliwa, realizować swoje marzenia i aspiracje? Czy chcesz zbudować relację ze sobą i drugą osobą opartą na prawdziwej miłości i przyjaźni?

Uczestniczki, które już skończyły kurs Self Love online oraz w studio Samadhi Joga, rozpoczęły ten proces w przyjaznej grupie, a teraz kontynuują samodzielnie drogę miłości do siebie.

Jak mówiły: ten kurs łączy w sobie wszystko co najważniejsze. To co proste i jasne nie jest łatwe do kontynuacji. To dlatego, że krzywdzące przekonania na nasz własny temat są szczególnie trudne do wykorzenienia. Mając jasne, proste wskazówki – pamiętamy co jest naprawdę ważne.

Co zawiera kurs:
medytacje, afirmację, automasaże, ćwiczenia terapeutyczne/rozwijające świadomość i akceptację siebie, trening relaksacji, joga twarzy, joga dla kręgosłupa, joga regeneracyjna.
Uczestnicy kursu otrzymają nagrane medytacje i trening relaksacyjny, materiały z częścią teoretyczną oraz wskazówki do praktyki w domu.

Opinia jednej z uczestniczek:
Kurs Self Love to idealne połączenie łagodnych zajęć jogi ciała i twarzy, medytacji oraz afirmacji z wyjątkowym modułem psychologicznym. Pomoże Ci zajrzeć w głąb siebie, stać się dla siebie bardziej wyrozumiałą i dobrą, a co za tym idzie pokochać siebie. Instruktorka prowadząca zajęcia posiada również wykształcenie psychologiczne, co jest ogromną zaletą i przekłada się na poziom ćwiczeń oraz wyjątkowo ciepłą atmosferę warsztatów :)Dodatkowo jest w stałym kontakcie z
uczestnikami kursu, przesyła materiały oraz ma niesamowicie indywidualne podejście do każdej osoby.

    Halina

Gdzie odbędzie się kurs: Studio Samadhi Joga ul. Mielczarskiego 1, Warszawa Kabaty.

Terminy: 2022 rok.

Koszt: 240zł (200zł dla osób, które uczestniczyły już w moich kursach lub warsztatach).

Zapisy:
mail: angiekucharska@gmail.com
telefon: 501 372 381

Prowadząca: Angelika Kucharska